Kanvas file peçetelik

kanvas file pecetelik file kanvas

Deli kız bu sıralar boş boş oturuyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz canlarım :) Siteye gelemediğim günler 2 adet atkı bere ve eldivenden oluşan takım yaptım onlarıda eklerim bir ara. Şimdiki favorim ise bu peçetelikler. İlk önce anneme yaptığım ilk peçetelik biraz amatörce olsada ikinci deneme gayet profesyonel oldu :) Ahhh sıva filesi sen nelere kadirsin. Herkes bu peçetelikleri sıralı taş veya kurdela ile yaparken; ben evde bulunan malzemeyi yani pullu kına mendilini kullandım. Elime sağlık çokta güzel oldu :) Anneciğime birde bu file ile uzun servis peçetesi yaptım tamamen hayal gücü ile yani. Hemen götürüp hediyesini vereyim derken resim çekmeyi unutmuşum. Onuda kısa süre  sonra siteye eklerim.

Kanvas file peçetelik” üzerine 3 yorum

  1. bayıldım kanvas file peçeteliğine rica etsem nasıl yapıldığını ayrıntılı anlatırmısın birde fileyi nerden alırım.

  2. merhaba bende bu peçetelikten yapmak istedim kendime fakat bir türlü çözemedim nasil yapildiğini.Lütfen bana yardimci olurmusunuz.?malzemelerini ve yapilısini anlatirsanız cok memnun kalicam.şimdiden tesekkür dderim.

  3. nisaaksesuardünyası facemıze buyrun lutfen cd dergımız cıkmıstır pecetelıklerle alakalı ucretsız gonderım yapılmaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir